Çalışma Saatleri - 8:00 - 22:00, 365 Gün Açık

Hakkımızda

İstanbul Böcek İlaçlama şirketi 2006 yılında haşere ve kemirgenleri yok etmek için akademik bilgi ve eğitime sahip uzman bir kadro ile kurulmuştur. Bilmekteyiz ki; haşere ile mücadele konusunun önemi tüm dünyada giderek artmaktadır. Bu nedenle haşere ve kemirgen ile mücadelede bilimsel ve modern hizmetleri, özenle eğitilmiş ve iş disiplinine sahip uzman kadromuzla, uzmanlık bilgimizi ve tecrübemizi müşterilerimize en iyi şekilde sunmaktayız.
Böcek İlaçlama sektöründeki gelişmeleri yakından takip etmekte olan şirketimiz, Sağlık Bakanlığı’ndan
ruhsatlı olup, uygulamalarını halk sağlığı ve vektör kontrol uzmanı nezaretinde uygulayan yetkili ve deneyimli bir firmadır. İlaçlama şirketi olarak, amacımız doğru ilaç ve doğru uygulama ile haşere ve kemirgenlerden arınmış hijyenik ortamlarda yaşamanızı ve çalışmanızı sağlamaktır. Çok sayıda şirket korsan olarak adlandırdığımız sağlıksız ilaçlar ile uygulama yapmaktadır. Bu gibi firmalar ile başa çıkmak için şirketimiz ekonomik ilaçlama fiyatları ile sağlıklı ve doğru uygulamayı sizlere sunmaktadır.

Yapmış olduğumuz işin bilincinde olarak her türlü haşereye göre özel ilaçlarımız Sağlık Bakanlığı onaylı olup Ziraat Mühendislerimizin genel kontrolünden geçirilmektedir. Ayrıca uygulama personellerimiz gerekli eğitimler sağlanarak özel sınavlardan geçirilerek hazırlanmıştır. Pire, akrep, güve, tahtakurusu, hamam böceği, yılan, kakalak, kırkayak, arı, kalorifer böceği, gümüş böceği, danaburnu, fare, tahta kurdu, bit, halı böceği, tesbih böceği, deri böceği, tatarcık, sinek ve salyangoz gibi çok sayıda haşereden kurtulmak artık firmamız sayesinde mümkündür.