Çalışma Saatleri - 8:00 - 22:00, 365 Gün Açık

Karınca İlaçlama

Kimileri halk arasında bereketi simgeleyen bir canlı olduğunu vurguluyor olsalar da aslında insan sağlığına son derece zararlı olabileceklerini de ekleyebiliriz.

Karıncaların boyları her ne kadar küçük olmuş olsa bile aralarında büyük olan cinsleri de bulunabilmektedir. Büyük olanlarının ısırma olasılıkları çok daha fazla olduğu için özellikle de küçük çocuklardan uzak tutmak gerekebilir. Teknolojinin gelişme göstermesi ile birlikte Haşere İlaçlamakonularında da büyük bir ilerleme söz konusu olmaktadır. Birden fazla yöntemleri bulunan ilaçlamalarının daha çok böceğin türüne göre yapıldığını da bilmekteyiz. Yani her böcek için aynı ilaçlama yöntemi uygulanmamakta ve aynı sonuçlar alınamamaktadır. Bundan dolayı alacağınız hizmetler için son karaları her zaman için firmalardan beklemekte fayda vardır. Firma seçimlerinizde ise geçici değil de kalıcı çözümlerin yapılmasına özen gösteriyor olmanız sizler açısından önemlidir. Hem zamanınız için hem de paranız için oldukça önem teşkil etmektedir. Bir de firmaların mutlaka sağlık bakanlığı onaylı ürünleri kullanıyor olmalarına dikkat etmeniz gerekir. Aksi taktir de kendi sağlığınıza da zarar verebileceğini düşünmeniz normaldir.

 

Sosyal böcekler grubunda yer alan karıncalar birçok farklı türe ev sahipliği yapmaktadır.Karınca haşereleri bulundukları alana mikroplarını bırakmaktadır. Bu mikropların zamanla üreyerek çoğalması çevre sağlığı üzerinde olumsuz etkilerin ön plana çıkmasına sebep olmaktadır. Karınca haşerelerinden %100 kalıcı bir şekilde kurtulmak isteyenlerdenseniz yapmanız gereken en doğru şey karınca ilaçlama servisleri ile iletişime geçmek olacak. Tek seansta bile istediğiniz sonucu almanıza fırsat tanıyan karınca ilaçlama firması sektörün en başarılı isimlerinden biridir.

 

Karınca haşeresini yok etmek adına öncelikle uzman personeller tarafından mekanda karşı karşıya kalınan tüm karıncaların türleri tek tek araştırılmaktadır. Bu adım sonrasında karınca ile mücadele etmek adına profesyonel ilaçlama teknikleri kullanıma alınmaktadır. Genellikle karınca ilaçlama şirketi sıvı, püskürtme, kokusuz yada kokulu yada kokusuz ilaçlama yöntemlerini kullanmaktadır.Karınca ilaçlama servisi tarafından yapılan ilaçlama işlemi her zaman istediğiniz kalıcılıkta sonuçla almanıza fırsat tanımaktadır. Ekonomik fiyat aralığı dahilinde çalışmalarını sürdüren karınca ilaçlama firması karınca haşerelerinin yuva yaptığı bölgelerde bile kusursuz bir şekilde ilaçlama uygulamasını gerçekleştirmektedir. 7/24 ilaçlama firması garanti kapsamından da yararlanmanıza olanak tanımaktadır. İSB İlaçlama şirketi tarafından yapılan ilaçlama uygulaması sonrasında kişiye analiz raporu gönderilmektedir. Özel olarak hazırlanılan analiz rapor sayesinde ilaçlama uygulamasının detayları hakkında müşteri de bilgilendirilmiş olur.

HİZMET BÖLGELERİMİZ